Par mums

PageLines- Lawyer.jpg

Zvērināta advokāta Artūra Zvejsalnieka birojs dibināts 2008.gadā. Biroja dibinātājs un vadītājs ir zvērināts advokāts, juridisko zinātņu maģistrs Artūrs Zvejsalnieks.

Birojs ir strauji augošs uzņēmums. Mūsu darbinieki un sadarbības partneri ir jaunās paaudzes profesionāļi, kas ieguvuši modernu izglītību un rūdījumu mūsdienu biznesa vidē. Mēs spējam piedāvāt pieredzējušu un kompetentu speciālistu pakalpojumus gan attiecībās ar valsts iestādēm, gan civiltiesiskos strīdos.

Biroja darbības pamatprincipi ir:

  • Klienta interešu ievērošana
  • Konfidencialitāte
  • Ātri un efektīvi risinājumi

Klienta interešu ievērošana
Advokāta darba misija ir klienta likumīgo interešu aizsardzība. Attiecībās ar klientiem mūsu birojs garantē augstāko advokātu ētikas standartu ievērošanu. Mūsu biroja darbinieki pielietos visas savas zināšanas un pieredzi, lai sasniegtu klientam vēlamo rezultātu.
Vēršoties mūsu birojā Jūs iegūsiet sev kompetentu un uzticamu partneri.

Konfidencialitāte
Advokātu ētika un mūsu biroja darba standarti nodrošina, ka no klienta iegūto informāciju izmanto vienīgi klienta labā. Mēs nodrošinām arī mūsu piesaistīto speciālistu konfidencialitāti.

Ātri un efektīvi risinājumi
Mūsu biroja mērķis ir atrast visātrāko un efektīvāko risinājumu Jūsu problēmai. Piedāvājam kompleksus risinājumus, sniedzot ne vien juridisku palīdzību, bet piesaistot profesionāļus arī citās jomās – sabiedriskās attiecības, drošība, grāmatvedība un citās nozarēs. Meklējot risinājumu, pēc iespējas cenšamies izvairīties no dārgiem un ilgstošiem tiesas procesiem, izmantojot alternatīvu risinājumu iespējas.

 

Comments are closed.